Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 

Ford Fiesta 2002 probleme..HELP !

- - - - -
  • Please log in to reply
220 replies to this topic

#217
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Se poate repara si aici pe forum. Iti face cineva upload la un fisier special. Tu il copiezi in telefon si pui telefonul pe bord. Spui o rugaciune speciala si tii strans cheia in mana. Dupa 10 minute totul va fi rezolvat.
Procedura asta este secreta dar reprezentantele nu o dezvaluie si te mint ca ai tot felul de erori.

SAU:
Te duci la un service ADEVARAT unde ti se va investiga masina, ti se vor prezenta problemele, costul remedierii si apoi daca platesti ITI REZOLVA PROBLEMELE.

#218
Jericho22

Jericho22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 27.11.2013

View Postexceswater, on 08 iunie 2017 - 11:13, said:

Se poate repara si aici pe forum. Iti face cineva upload la un fisier special. Tu il copiezi in telefon si pui telefonul pe bord. Spui o rugaciune speciala si tii strans cheia in mana. Dupa 10 minute totul va fi rezolvat.
Procedura asta este secreta dar reprezentantele nu o dezvaluie si te mint ca ai tot felul de erori.

SAU:
Te duci la un service ADEVARAT unde ti se va investiga masina, ti se vor prezenta problemele, costul remedierii si apoi daca platesti ITI REZOLVA PROBLEMELE.

Nu stiu daca se gaseste un astfel de Service in Dambovita. Am fost peste tot..numai mascarici..

#219
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
@initiator
Pentru ultima data - ti-am unit toate topicele, intr-unul singur, ACOLO POSTEZI!
Nu mai fa topic separat pentru fiecare surub destrans al aceleiasi masini!

#220
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
La cate probleme are sper ca ai luat-o foaaaaarte ieftin !

On topic: cauta un service bun macar in Bucuresti si rezolva toate problemele !

Edited by exceswater, 09 June 2017 - 15:35.


#221
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008
Aveti vreunul un manual PDF de utilizare pentru Ford Fiesta 2002 in limba romana? ca pe siteul celor de la Ford nu exista si nici pe net nu am gasit nimic (decat pentru Ford Fiesta 2011).

Edited by stlk, 14 May 2021 - 12:42.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate